OZE szansą zrównoważonego rozwoju

25 marca 2022 roku, w szczecińskiej Netto Arenie odbędzie się konferencja „Odnawialne źródła energii szansą zrównoważonego rozwoju”. W roli eksperta głos zabierze Michał Szczepański – Prezes Zarządu Prosument Klaster OZE. Tematem jego wystąpienia będzie transformacja energetyczna polskich samorządów.

Konferencja "Odnawialne źródła energii szansą zrównoważonego rozwoju"

Konferencja „Odnawialne źródła energii szansą zrównoważonego rozwoju” odbędzie się już po raz trzynasty. W tym roku wydarzenie skoncentruje się na nowych zasadach funkcjonowania prosumenta w Polsce. Uczestnicy omówią nową ustawę o OZE, która utrzymuje system rozliczania prosumentów na zasadzie opustów do 31 marca 2022 roku. Rozmowy obejmą też zmiany zasad wsparcia opartych o net-billing. Ponadto przybliżone zostaną nowe możliwości funkcjonowania prosumenta w ramach prosumenta zbiorowego i prosumenta wirtualnego. Co więcej, w centrum zainteresowań prelegentów będą także możliwości wsparcia finansowego budowy i przyłączenia instalacji OZE.

Organizatorzy kierują wydarzenie do przedstawicieli administracji publicznej, pracowników uczelni, instytucji, przedsiębiorców, rolników oraz innych podmiotów związanych z OZE.

Więcej informacji na temat konferencji znajdą Państwo na stronie internetowej Żeglugi Szczecińskiej, która wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego jest organizatorem wydarzenia.

Serdecznie zachęcamy do udziału.

Zaobserwuj nas
Skontaktuj się
z nami

Kontakt

ul. Zdrojowa 15
Wieniec Zalesie
87-880 Brześć Kujawski +48 603 030 233 [email protected]